WYNAJEM DOMKU

Regulamin wynajmu Chaty Miłkowskiej

1. Niniejszy Regulamin określa zasady wynajmu domku „Chata Miłkowska” znajdującego się na terenie Stawów Rybnych Miłków.

2. Wynajmujący wynajmuje domek na okres określony w potwierdzeniu rezerwacji otrzymanej od właściciela pocztą e-mail lub telefonicznie.

3. Wynajmujący mogą przebywać w domku w liczbie nie większej niż 10 osób chyba, że warunki określone w potwierdzeniu rezerwacji dopuszczają taką możliwość .

4. Zwierzęta domowe mogą przebywać na terenie posesji po uzyskaniu wcześniejszej zgody właściciela. Na terenie posesji Miłkowskiej Chata można parkować wyłącznie samochody osobowe lub motocykle. Parkowanie przyczep kampingowych i rozbijanie namiotów na terenie posesji dozwolone jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

5. Wydanie kluczy następuje po uiszczeniu pełnej należności za wynajem oraz po podaniu dokładnych danych osoby wynajmującej.

6. Doba hotelowa trwa od godz. 16 .00 w dniu przyjazdu do godz. 14.00 w dniu wyjazdu.

7. Wynajmujący otrzymuje klucze, które zobowiązany jest zwrócić w dniu wyjazdu. Za zgubienie kluczy do domku Klient ponosi opłatę w wysokości 30 zł.

8. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w domku w obecności właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.

9. Wynajmujący odpowiada finansowo za wszystkie szkody powstałe w domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek powstałych z jego winy wykonane zostały na jego koszt,

10. Podczas oddawania kluczy Wynajmujący ma obowiązek zgłosić usterki, zniszczenia powstałe w czasie jego pobytu i pokryć koszty ich naprawy.

11. Rezerwacji domków można dokonać telefonicznie pod nr tel. 606-413-753 lub pocztą e-mail: milkowskachata@gmail.com Złożenie zamówienia oznacza, że zamawiający zapoznał się z treścią opisu domku i jego wyposażenia oraz akceptuje opłatę uzgodnioną z właścicielem i niniejszy regulamin wynajmu domku.

12. Wynajmujący zobowiązani są po do ogólnego posprzątania obiektu przed jego opuszczeniem.

13. PROSIMY O PRZESTRZEGANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA PRZECIWPOŻAROWEGO.

Życzymy miłego pobytu!!!

LISTA WYPOSAŻENIA: Łóżka, poduszki, koce, pościel (po wcześniejszym uzgodnieniu), stoły, krzesła, grill, lodówka, kuchenka gazowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *